We offer 1:1 fake watches on the best replica site ,replica Rolex one of the best sites for selling luxury replica watches https://www.perfectreplica.io/ .

Dobré   hřiště

Blog: Dětská hřiště a jejich aktuální situace

20.6.2018
V České republice je přístup k dětským hřištím různý. V obcích, kde je většinou osvícený starosta/starostka a vedení města, vznikají...

Mapa hřišť

Databáze, kam můžete přispět

Najděte místo, kam se svými ratolestmi vyrazit. Nebo informujte ostatní o hřišti ve vašem okolí.

Zpřehlednění, pokrytí a poukázání

Jste na novém místě a nevíte, kam s dětmi vyrazit? Nezoufejte. Můžete si najít hřiště v okolí vaší lokality. Díky referencím samotných uživatelů se nám daří udržovat přehled o kvalitě hřišť.

Kvalita a reference na jednom místě

Naší snahou je vytvořit unikátní databázi všech hřišť v České a Slovenské republice. Chceme poukázat na kvalitní realizace, ale také upozornit na nebezpečná hřiště. Pro majitele hřišť poskytujeme upozornění na nadcházející revize. Pro uživatele hřišť přehlednou databázi.

Lokalita
Reference
Přehledy
Pomoc

Blog

Datum: 20.6.2018

Dětská hřiště a jejich aktuální situace

V České republice je přístup k dětským hřištím různý. V obcích, kde je většinou osvícený starosta/starostka a vedení města, vznikají dobrá hřiště. Na druhou stranu v plno obcích se tomu nepřikládá moc velká váha a vzniklé realizace jsou mnohdy až životu nebezpečné. A to může vést až do situace, kdy...

Členství

Přidávejte hřiště a sdílejte zkušenosti

Jste majitelem hřiště, nebo jeho uživatelem? Neváhejte a přidejte se do naší komunity. Můžete spravovat mapu hřišť, komentovat příspěvky na blogu a také získáte mnoho výhod.

Fórum

Podělte se se svým názorem!

Chcete se na něco zeptat ostatních uživatelů. Nebo máte něco, s čím se chcete pochlubit. Neváhejte to sdílet s ostatními na našem fóru.

Obraťte se na nás  

Nevíte na koho se obrátit se stavbou dětských hříšť? Postrádáte zde nějaký obsah, případně si nevíte s něčím rady? Jsme tu pro vás, napište nám.Mají si Vaše děti kde hrát?

O dětská hřiště se zajímáme již od roku 2005. Nápad na vytvoření portálu, který by se zabýval jejich problematikou, se zrodil v roce 2013. Naším cílem je vytvořit komunitu lidí, kteří se zajímají o pohyb a není jim lhostejná bezpečnost dětí. Stále totiž platí, že některá nová hřiště vznikají bez požadovaných norem a hrozí na nich vážné úrazy. Chceme na taková hřiště upozorňovat. Zároveň však platí, že dochází ke zdařilým realizacím, které stojí za to ukázat. Doufáme, že společným úsilím uživatelů hřišť, investorů, stavitelů a odborníků se nám podaří zvýšit povědomí veřejnosti o dobrých a hlavně bezpečných hřištích. A zároveň celkovou úroveň ve výstavbě hřišť.