We offer 1:1 fake watches on the best replica site ,replica Rolex one of the best sites for selling luxury replica watches https://www.perfectreplica.io/ .

Dobré   hřiště

Časová osa

Dětská hřiště a jejich aktuální situace

Datum: 20.6.2018

V České republice je přístup k dětským hřištím různý. V obcích, kde je většinou osvícený starosta/starostka a vedení města, vznikají dobrá hřiště. Na druhou stranu v plno obcích se tomu nepřikládá moc velká váha a vzniklé realizace jsou mnohdy až životu nebezpečné. A to může vést až do situace, kdy je na město, jakožto provozovatele podána žaloba.

Co je dětské hřiště?

Dětské hřiště. Místo, kde se odehrává život. Děti si můžou bezpečně hrát a rodiče o ně nemusí mít strach. Když je dětské hřiště bezpečné, zároveň kvalitní a dobré, nemusí mít strach ani vedení města. Náklady na provoz budou minimální. Takových realizací a hlavně firem, které je dodávají není hodně, ale přibývá jich. Za to jsme velmi rádi.

Pak jsou však i taková hřiště, kde si děti nehrají, kde mají rodiče strach o jejich bezpečnost. Taková hřiště, která jsou nekvalitní a na jejich údržbu putují částky v řádech desítek tisíc ročně.

A jako poslední příklad bych uvedl hřiště, kde si děti hrají. Hřiště, které se tváří přívětivě a bezpečně. Ve výsledku ale není. Komu máme vyčítat, že taková hřiště vznikají? Snad vedení měst, které se mnohdy nechá v dobré víře obelhat architektem, potažmo nekvalitním dodavatelem? Možná. Ale koho z toho vinit určitě můžeme, tak jsou právě ti nekvalitní dodavatelé, kteří i přes znalost všech bezpečnostních norem a standardů v oboru stále nabízejí jejich nebezpečná řešení.

Co s tím budeme dělat?

Jelikož náš tým má již dlouholetou zkušenost v oblasti dětských hřišť, budeme se v průběhu tohoto roku snažit o naplňování mapy hřišť a zveřejňování článků, které budou reflektovat veškerou problematiku dětských hřišť. Budeme vám ukazovat výborné realizace (čti Dobrá hřiště), dále hřiště, která se už od začátku nepovedla. A hlavně chceme upozornit na ty realizace, které se na první pohled oku laika zdají dobré, ale pro jejich uživatele jsou velmi nebezpečné.

A to je výzva i pro vás, naše čtenáře. Pokud vám není lhostejné to, jak si vaše děti hrají, připojte se do naší komunity a přidávejte hřiště ve vašem okolí do mapy hřišť.franck muller replica watches for sale
oakley full metal jacket watch replica
exact replica watches

Počet komentářů: 0